• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Altındağ Çadır

İnsanlar evlerinde, iş yerlerinde görsel açıdan ya da koruma amaçlı tenteler kullanmaktadırlar. Her tentenin kullanım yeri farklı olabileceği gibi kaliteleri de birbirinden farklıdır. Tente çeşitleri arasında yer alan mafsallı tente, körüklü tente, şeffaf tente, raylı tente, çift açılımlı tentedir. Hepsinin maliyetleri farklılıklar gösterebilmektedir. Tüm bu işleri en iyi şekilde yaptırmak istiyorsanız Altındağ çadır ekibi ile çalışmanız gerekmektedir.

Mafsallı tente ismini eklemden almıştır. Bunun nedeni tentelerin dirsek gibi hareket etmesinden kaynaklanmaktadır. Tente kollarının dış kısma düz bir şekilde açılımı olmaktadır. Bu tente çeşidinde eğim montaj sırasında yapılmaktadır. Bu tenteyi kişinin ne için kullanacağının bilinmesi gerekmektedir. Eğer sadece güneş ışınlarını engellemek için kullanılacaksa montaj eğimine gerek kalmayacaktır. Yağmur ve kardan korunmak için kullanılacaksa eğim yapılması gerekmektedir. Bu tentede ölçümlere göre hareket edilmelidir. Her bireyin ihtiyacı doğrultusunda hareket etmesi gerekmektedir. Güneş, motor sensörlü de yaptırabilirsiniz.

Körüklü Tente , genelde evlerde kullanılmaktadır. Körüklü denmesinin nedeni akordiyon görüntüsünün oluşmasındandır. Bu tente çeşidi diğerlerine göre işçilik bakımından yapımı zordur. Fiyat olarak kıyaslama yapıldığında fiyatı daha uygundur. İnsanlar genelde fiyatı düşük olan ürünün kalitesiz olduğunu düşünmektedirler. Bu tene çeşidi kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Malzemesi az olduğundan dolayı fiyat değişmektedir. İşçilik özenle yapılmasına karşın fiyat en uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Bayanlar balkonlarının şık gözükmesini isterler. Bu nedenle de hem görsel açıdan hem de işlevi açısından bu tenteyi tercih etmektedirler. Güneşten, yağmurdan, kardan korunmak için mafsallı tente de kullanılmakta olmasına karşın körüklü tente daha fazla koruma özelliğine sahiptir.

altındağ çadır

Çift açılımlı tente, genel olarak büyük mekânlarda kullanılmaktadır. Hem ekonomik hem de hoş bir görüntü olsun istiyorsanız ilk seçiminiz olabilir. Ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Bu şekilde olması gölge boyunu kolaylıkla ayarlamanızı sağlamaktadır. Dışarıdan bakıldığında iki adet mafsallı yapılmış gibi görünmektedir. Ancak mafsallıya göre daha büyük bir alanda koruma yapılabilmektedir. Çift açılımlı tentelerde sabitleme yapıldığında daha kullanışlı ve sağlam olmaktadır.

Altındağ çadır bu tente çeşitlerini ya da diğer tenteler konusunda sizlere yardımcı olabilmektedirler. İşlerini titizlikle ve profesyonelce yapmaktadırlar.

15 Ağustos 2017 228 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR