• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Beypazarı Çadır

Beypazarı’nda Çadır ve Tente Yapan Firma

İnsanların bazı gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir. Bunlar arasında kimisi zorunlu kimisi zorunlu değildir. İş yerlerinin, evlerin balkonlarının, marketlerin dışarıda bırakmış oldukları ürünlerin bir şekilde korunması sağlanmaktadır. Ancak insanlar bunu çok fazla önemsememektedirler. Yağmur, kar, dolu, toz, toprak dışarıda bulunan her şeyin zarar görmesine neden olmaktadır. Özellikle cafeler, restaurant gibi kalabalık mekanların dış mekanlarında oturma yeri varsa üst kısımlarının da korunması gerekmektedir.

beypazarı çadır

Tente

konusunda nereden ürün temin edebileceğiniz konusunda hiçbir bilgiye sahip değilseniz Beypazarı çadır ekibi sizlere yardımcı olmak için beklemektedirler. Tentelerin birçok çeşitleri vardır ve her mekan için ayrı ayrıdır. Tentelerin hangisinin uygun olup olmadığı konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Mekânınızın boyutu, genişliği, kullanılabilir alanının hesaplanmasından sonra en uygun olan sizlere sunulmaktadır. Fiyat konusunda her yer farklıdır. Siz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir işçilik ile tente temini yapabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da sorularınız yöneltip cevap alabilirsiniz.

Raylı, mafsallı tente en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. İkisinde de uzaktan kumanda kullanılmaktadır. İsteğinize bağlı olarak da manüel olarak açma ve kapama yapabilirsiniz. Kurulumları açısından kolay olmasına karşın işçilik konusunda biraz zorlayıcı olmasına karşın ekip olarak söylenen süre içerisinde iş yapılmakta ve montajı da yapılmaktadır. Bunlar haricinde şeffaf tente, körüklü tente de bulunmaktadır. Körüklüler iş yerlerinde de evlerde de kullanılmaktadır. Balkonlarda kullanılmaktadır. Kumaş olarak polyester, akrilik kullanılmaktadır. Kalın kumaş olması daha uzun ömürlü ve potlanma olmamaktadır. Daha iyi bir işlevsellik ve kullanılabilir olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz tenteler arasında yer almaktadır. Gerekli ölçüler alındıktan sonra kolaylıkla yapıldıktan sonra dışarıyı da rahatlıkla manzaranız kapanmadan seyredebileceksiniz. Beypazarı çadır işlerini titizlikle yaptıklarından istediğiniz her şeyi kısa sürede yapmaktadırlar. Bu nedenle bizimle çalışmanız işlerinizin daha hızlı yürüyeceği anlamına gelmektedir. Sadece tente konusunda değil spor alanları zemin kaplama, araç çadırları içinde detaylı bilgiyi internet üzerinden veya iletişime geçerek alabilirsiniz.

Fiyatlar uygun, kaliteli ürünler olduktan sonra sizinde aklınızda soru işaretleri olmaması için ekip olarak gayret göstermekteyiz. Sizde garanti ve kaliteyi göreceksiniz.

15 Ağustos 2017 305 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR