• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Etimesgut Çadır

İnsanların çoğu zaman ihtiyaçları doğrultusunda hareket ettikleri bilinmektedir. Ancak bazı zamanlarda tam olarak nereye danışmaları gerektiğini bilememekte ve bu nedenle de sıkıntı yaşamaktadırlar. Evlerde ve iş yerlerinde çoğunlukla kullanılmakta olan tente, şemsiye kaliteli malzemelerden yapılmalıdır ki insanlar uzun süre kullanabilsin diye. Ancak bazı firmalar işlerini en iyi şekilde yapmadıklarından insanların ileride sıkıntı yaşamalarına neden olmaktadır. Sıkıntı yaşamamaları için de profesyonel firmalarla çalışmaları gerekmektedir. Etimesgut çadır sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmakta olan ve gelişmiş bir firmadır. Zaman içerisinde hem kaliteli üretim hem de isteklerin yapılması konusunda sizlere en iyi derecede yardımcı olmaktadır.

etimesgut çadır

Etimesgut çadır ile çalışmak demek ileride kaliteli malzemelerle uzun süreli bir yaşam sürdürecekseniz demektir. Kamp çadırı, tır çadırı, kamyonet çadırı, körüklü tente, raylı tente, çift açılımlı tente, havuz örtüsü gibi daha birçok hizmeti sizlere titizlikle sunmaktadırlar. Hepsinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Kamp çadırları seçimi yapılırken kişi sayısına ve hangi mevsimde kamp yapılacağının kararının net olarak verilmesi gerekmektedir. Hava koşullarının en iyi şekilde bilinmesinin gerekliliği çadır seçiminde size yardımcı olacaktır. Kış aylarında dayanıklı çadırları tercih etmeniz gerekmektedir. Ekip sizlere çadır konusunda en uygun fiyatlı ve dayanıklılıkla alakalı bilgilendirme yapmaktadır. Tır ve kamyonet çadırları ise sürekli ve uzun süreli taşımacılık yaptıklarından damper kısımlarının kapalı olması gerekmektedir. Taşımacılık esnasında taşınan malzemelerin dışarıdan gelecek hava olaylarına karşı korunması gerekmektedir. Aksi takdirde malzemelerin zarar görmesi engellenemez. Raylı tenteler genellikle iş yerlerinde dış mekân için kullanılmaktadır. Yazın güneş, kışın yağmur ve kardan korunmak amacıyla tercih edilmektedir. Özel kalıplar kullanılarak üretim yapılmaktadır. Sistem üzerinde rulmanlar vardır. Bu rulmanlar hareket etmektedir. Açılıp kapanması çok kolay olduğundan raylı denmiştir. Bu tente çeşidinde farklı modeller tasarlanabilmektedir. İstenilen ekstra işlemle maliyeti de arttırabilir. Körüklü tenteler işçilik açısından bakıldığında yapımı en zor işler arasında yer almaktadır. Genel olarak lojmanlarda, evlerde balkonların daha şık gözükmesi için tercih edilmektedir. Ayrıca güneş ve yağmura karşıda korunma sağlanabilmektedir.

Etimesgut çadır ve ekibi uzun süre sorunsuz kullanım sağlayacağınız ürünleri size sunmak için beklemektedir.

15 Ağustos 2017 222 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR