• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Evren Çadır

Ankara Evren İlçesinde Çadır Firması

Evren çadır, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için son zamanlarda kendisini daha da geliştirerek büyük bir ilgi görmüştür. Çadır, tente, havuz örtüsü, şemsiye insanların çoğu zaman zorunlu ihtiyaçları arasına girmiştir. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için iyi bir işçilik sergileyen ve kaliteli malzeme kullanan firmalardan faydalanmalısınız. Size sunacakları tüm imkânlardan da en iyi şekilde yararlanmalısınız. Tentelerin kaliteli kumaşlardan yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sağlıklı ve uzun süreli bir kullanım sağlanamamaktadır. Bu nedenle önce malzeme kalitesinden emin olmalısınız. Daha sonrada iş yapıp yapmayacağınıza karar vermelisiniz.

evren çadır

Tenteler

iş yerleri, bahçelerde çoğunlukla kullanılmaktadır. Kullanılma nedeni hem bulunulan mekânda insanların dışarıda meydana gelen yağmur, güneş, kar gibi doğa olaylarına karşı korumaktır. Evlerde de balkonlarda kullanılmaktadır. iş yerlerinde kullanılma amaçlarıyla aynıdır. Körüklü tente, raylı tente, mafsallı tente, çift açılımlı tente gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Hepsinin birbirinden farklı özellikleri vardır. Ancak ortak olan özellikleri de bulunmaktadır. Kumaşları genelde akrilik ve polyesterden yapılmaktadır. Uzaktan kumanda ile açılma ve kapatma yapılabileceği gibi manuel olarak da yapılabilmektedir. Kimisi çok kolay yapılabilmekte kimisi ise daha ince işçilik istemektedir. Zor diye bir şey yoktur. Siz istedikten sonra biz istediğiniz tüm tasarımları yapıp sizlere sunarız. Beğenmediğiniz bir yer olursa da istediğiniz şekilde gerekli düzeltmeyi yaparız.

Havuz örtüleri, havuzlara dışarıdan gelebilecek böcek, kar, toz, yaprak gibi malzemelerin düşmesi engellenmektedir. Ayrıca villa gibi büyük evlerde havuz genel olarak bulunmaktadır. Aileler çocukların havuzlara düşmesini engellemek için de yapılmaktadır. Renk seçenekleri bulunmakta şeffaf ya da mavi, beyaz karışımı tercih edilmektedir. Koldan şişirme özelliği olabildiği gibi uzaktan kumanda ile de şişirilebilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak baştanbaşa merdiven açılır gibi sistemin açılımı yapılabilmektedir. Havuz kenarlarına bağlama yapılarak kullanılmaktadır ve uzun ömürlü olduğundan her sene kullanabilirsiniz.

Evren çadır ile ilgili inceleme yapmak istiyorsanız internet üzerinden tüm incelemeleri yapabilirsiniz. Aklınızda bulunan her konuda sizlere yardımcı olabilecek bir ekip bulunmaktadır. En iyi işi ve işçiliği bizimle göreceğinizin garantisini vermekteyiz. Ürünlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle görüşmelisiniz.

15 Ağustos 2017 207 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR