• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Haymana Çadır

Haymana’da Tente ve Çadır İçin İlk Tercihiniz

haymana çadır

Çadırlar genelde sadece kamplarda kullanılır gibi düşünülmektedir. Taşınabilme özelliği ile bu izlenimi yaratmaktadır. İnsanlar bazen çocuklarının eğlenebilmesi, evcilik oynamaları için de çadırları tercih etmektedirler. Haymana çadır, tasarım ve üretimi ile bu zamana kadarki tüm çadırlara karşı büyük bir gelişimle insanların karşısına çıkmıştır.

Çadırların birçok çeşidi bulunmaktadır. Eklemli çadır, kapalı çadır, germe çadır ve asma çadırlar en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Eklemli çadırlar genelde mağazalarda, büfe gibi mekânlarda gölgelendirme amacı ile kullanılmaktadır. Teraslarda, bahçelerde de isteğe bağlı yapılmaktadır. Düğünlerde dekoratif amaçlı yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarında sahillerde büfeler yapılmaktadır. Büfelerin üst kısımlarının kapatılması içinde kullanılmaktadır. Germe ve asma çadırları da eklem çadırları gibi gölgelendirme amaçlı kullanılmaktadır. Dış mekânlarda satış yapan mağazalarının ürünlerini korumaları amacı ile kullanılmaktadır. Yağmur, kar, güneş malzeme ve ürünlere zarar vermemelidir. Bazı zamanlarda da özel gösterilerde kullanılmaktadır. Kapalı çadırlar ise spor yapılan alanlarda, şantiye çadırlarında, ramazan ayında iftar çadırlarında kullanılmaktadır. Çay bahçelerinin kapatılması içinde kullanılmaktadır.

Haymana Çadır

ekip olarak profesyonelce işlerini yapmaktadırlar. Teknolojinin gelişmesi insanlarında seçeneklerini çoğaltmıştır. Kullandıkları makineler özel makinelerdir. Firmaların hepsinde bu cihazlardan bulunmamaktadır. Haymana çadırın en çok tutulur olmasının nedeni kullandıkları profesyonel cihazlardır. İstediğiniz çadır çeşitlerine çok kısa sürede sahip olabileceksiniz. Her insanın aklında mutlaka bir çadır vardır. Hayalinizin gerçek olmasını istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Kış mevsimlerinde ısı yalıtımının yapıldığı, karlı, yağmurlu, rüzgârlı havalara karşı dayanıklılık, taşınabilmesi kolay, yaz mevsimlerinde serin olan çadırları sizler için ürettik ve yararlanmanızı istedik. Sadece çadır alanında değil tente ve tente çeşitleri, şemsiye, pergole, araba, tır, kamyonet çadırlarından da alabileceksiniz. Firma olarak en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedirler. Ekip sizin istediklerini yapacaktır. Ayrıca istediklerinizde olmama gibi bir durum söz konusu ise böyle bir durumda siz müşterilerimize gerekli bilgiler verilmektedir. Daha sonra da size neyin yapılmasının daha iyi olacağı belirtilmektedir. Her üründe kullanılan kumaşların hepsi özel olarak seçilmekte ve kalitelidir. İstenilen renk ve desenlerde olması insanların seçeneklerini daha da arttırmaktadır.

Siz ne istediğinize karar verdikten sonra bizimle iletişime geçerseniz bizde hemen işe başlarız.

15 Ağustos 2017 191 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR