• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Kalecik Çadır

Her ortam için zorunlu olan bir takım ihtiyaçlar vardır. Bu ihtiyaçlar arasında yer alan tenis kort yapımları, tenteler, çadırlar profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. İnsanların yaşadıkları alanlarda rahat hareket edebilmesi, korunabilmesi gerekmektedir.

Tenteler çoğunlukla iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bazıları ise evlerde de tercih edilebilmektedir. Tente çeşitlerine bakıldığında raylı tente, şeffaf tente, körüklü tente, mafsallı tente, çift açılımlı tentedir. Çadırlara bakıldığında şantiye çadırları, araba, tır, kamyonet, kamp çadırlarıdır. Tenis kortlarda da kullanılan zemin kaplama malzemeleridir. Tüm bu işlemlerin bir arada yapıldığı yer Kalecik çadırdır. Tüm işlerini profesyonel olarak yaptığından Türkiye içerisinde neresi olursa olsun tüm işlerinizi yapabilmektedir. Ankara içerisinde de yapılan tüm ürünleri görebilme şansınız vardır. Göremeyecekseniz, uzaktaysanız da sizinle iletişime geçen ekip en detaylı bilgileri sizlere verecektir.

Tenis kortları için özel olarak tasarlanan zemin kaplamaları vardır. Standart olan renkler kullanılarak asfalt, beton yaklaşık olarak 2 ile 3 metre kalınlığında uygulanmaktadır. En sık kullanılan akrilik zemin kaplamadır. Sadece tenis kortları değil diğer açık spor alanları içinde kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanım için en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

kalecik çadır

Araba, tır, kamyonet çadırları özel olarak her araç için yapılmaktadır. Araba çadırları arabaların zarar görmemesi için kullanılmaktadır. Arabanın dış kısmının tamamı kapatıldığından dışarıda oluşabilecek doğal olaylarda arabalarda bir çizilme, zarar görme söz konusu olmamaktadır. Kamyonet ve tır çadırları ise genelde yük taşımacılığında kullanılmaktadır. Bu nedenle dorse kısımlarının kapalı olması gerekmektedir. Dorsede taşınan ürünlerin yağmur, kar ve güneşten zarar görmesi engellenmektedir. Bu nedenle de kapalı kasa olmaları her zaman önemlidir.

Çadırlar ise kamp, şantiye gibi değişik şekillerde kullanılabilmektedir. Şantiye çadırları genel olarak yatakhane, yemekhane olarak kullanılabilmektedir. Polyesterden yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak izocamlı ya da izocamsız olarak üretilebilmektedir. Su geçirmemektedir. Çadır içerisinde soba kurulumu yapılabilmektedir. Kamp çadırları ise mevsime, mekâna, kişi sayısına göre tercih edilmelidir. Özellikle kış aylarında kamp çadırlarının rüzgâra, yağmura, kara karşı dayanıklı olması gerekmektedir.

Kalecik çadır tüm bu işleri ve daha fazlası ile sizlere sorunsuz bir işçilik sunmaktadır.

15 Ağustos 2017 234 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR