• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Kızılcahamam Çadır

Sadece dağlara kamp yapmaya giderken kullanılan kolay taşınabilir barınaklardan ibaret değildir çadırlar. Çocuklarımızın eğlenmesi ve çeşitli akrobasi hareketlerini görmeleri için kurulan sirklerin çadırlarıyla da sınırlı değildirler. Hele filmlerdeki Kızılderililerin barınakları olmaktan çok daha öteye geçmiştir Kızılcahamam çadırda üretilen çadırlar. Çeşit olarak kapalı çadırlar, eklemli çadırlar, asma ve germe çadırlar olarak sınıflandırılabilmektedirler. Kapalı çadırlar daha çok spor yapılarında, iftarlarda kurulan yemek çadırlarında, inşaat şantiyelerinde dinlenme alanı ya da depo olarak, ziraat amaçlı seralarda, kampçılık amaçlı faaliyetlerde, çay bahçesi gibi alanların bahçe kısımlarının kış aylarında kapatılması gibi daha pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Eklemli çadırlar; satış yapan mağaza, büfe gibi mekanların gölgelendirmesinde, bahçe, teras gibi alanlardaki gölgelendirmelerde, yazın sahil kenarlarındaki mekanların oluşturulmasında ve gölgelendirilmesinde, artık sıklıkla yapılan kır düğünlerinde tören çadırı olarak estetik amaçlarla sıklıkla kullanılmaktadır. Asma ve germe çadırlar da daha çok gölgelendirme amacıyla kullanılırken, açıkta bulunan malzemeleri güneş, yağmur, kar gibi dış etkenlerden korumak, çeşitli alışveriş merkezlerinin bahçelerinde ya da fuar alanların gölgelendirilmesinde, promosyon çalışmalarının yürütülmesinde, konser organizasyonlarında, kişisel bahçe gölgelendirmelerinde kullanılabilmektedir.

kızılcahamam çadır

Kızılcahamam çadırın

profesyonel çalışanları, teknolojiye ayak uydurmuş imal makineleri ve müşteriyi memnun etmeye yönelik tavırları hizmet verilen kişilerin ve firmaların tercih nedeni olmalarının en büyük sebeplerindendir. Sorun yaşamadan, arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanın en kısa yoludur Kızılcahamam çadır.

Çadır çeşitleri bakımından istekleriniz bizimle esneyebilmektedir. İstediğim şey imkânsız demeyin gelin görüşelim sizin hayalinizi karşılayabilecek üretimi bizden temin edebileceğinizi iddia ediyoruz. Isı yalıtımı yapılabilen, kış mevsiminde sıcak yaz mevsiminde serinliği koruyabilecek, zorlu hava şartlarına karşı mukavemetli, gerektiği zaman bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilen, yeniden bir bina yapımı ya da prefabrik yapılara oranla maliyetleri düşük ve istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenebilen fonksiyonel bir alternatiftir çadır. Doğal afet ya da olağanüstü hal durumlarında tamamen ısı yalıtımlı ve hijyen olmak durumunda olan hastaneler dahi çadır olarak üretilebilmektedir.

Sizde ister kişisel kullanım isterseniz profesyonel kullanım amacıyla bir çadıra ihtiyaç duyuyorsanız gelin görüşelim hayalinizi gerçek kılalım.

15 Ağustos 2017 214 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR