• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Kurumsal

Ankara’da kurulan Aydın Çadır, 1995 yılından bugüne dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet etmektedir. Hedefimiz müşteri hoşnutluğu, kaliteli hizmet, dayanıklı imalat ve her sattığımız hizmetin yıllarca sağlam iş görür hatta (toruna miras bırakılacak) şekilde müşteriler tarafından tavsiye edilmektir. Bu uğurda fasonculuktan sanayiciliğe geçiş yapmanın zaruretini görerek imalata başladık.

Ankara Aydın Çadır yaptığı iş ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Kamp çadırları, şantiye çadırları, kamyonet çadırları, otomobil brandaları ve daha birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. Yapılan iş ne kadar kaliteli ise size sunulan fiyatlar da o kadar uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Firmamız pergole ve tente üretimi de yapmaktadır. 2016 yılında Ostim Sanayi Bölgesinde 2. üretim fabrikasını da açarak büyümeye devam etmektedir.

Ankara Aydın Çadır ile iletişime geçerek isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sormak istediğiniz her soru için cevap bulabilirsiniz. Müşterilerin istekleri önemli bir yere sahiptir. Birçok alanda hizmet sunarak en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaya devam edecektir. Sipariş vermek için iletişime geçerek sizlere daha iyi yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Referanslarımız dan gerekli bilgileri alabilir ve işimizin ne kadar kaliteli olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde bize güvene bilmeniz ve işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptıra bilmeniz daha kolay olacaktır.