• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Mamak Çadır

Her insan bir firmayla çalışacağı zaman işini düzgün yapmasını ister ki bu en doğal hakkıdır. Ne alırlarsa alsın ya da mekânlarına ne yaptırırlarsa yapsınlar uzun süreli ve garantili iş yapılmasını isterler. Özellikle dış ve iç mekân tasarımlar özel olarak ilgi beklerler.

Dış mekânlarda büyük ve küçük iş yerlerinde kullanılmakta olan tenteler, şemsiyeler sıklıkla kullanılmaktadır. Tentelerin kullanım amaçlarına bakıldığından öncelikle kardan, yağmurdan, güneş ışınlarından korunmanın sağlanmasıdır. Ayrıca evlerde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Birçok tente çeşidi vardır.

Tentelerin hepsinin özellikli farklı olduğu gibi kullanım alanları da farklılıklar gösterebilmektedir.

Siz mekânınızda nasıl bir tente seçeceğiniz konusunda bilgisizseniz bu durumda Mamak Çadır ekibi sizlere yardımcı olmaktadır. Öncelikli olarak mekânınızın nasıl bir yer olduğu ve kullanım alanlarınızın bilinmesi gerekmektedir. Kullanım alanınıza göre de tente seçimi yapılmalıdır. Çift açılımlı, raylı, mafsalı tenteler mekâna göre tercih edilmektedir. Mafsallı tenteler daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Aynı şekilde çift açılımlılarda geniş alanlarda kullanılmaktadır. Hepsinin işçilikleri ise değişkenlik göstermektedir. Kimisi çok kısa sürede kimisi ise biraz daha uzun sürede yapılmaktadır. Ancak en önemlisi memnun olabilmeniz için Mamak Çadır ekibi müşterilerine hangi gün derse o gün teslimatı yapmasıdır. Çadır, tente haricinde havuz kapama konusunda da sizlere yardımcı olabilmektedir.

mamak çadır

Havuz kapamanın amacı yağmur, böcek, yaprak, toz gibi suyu kirletecek olan her şeyin engellenmesinin sağlanmasıdır. Havuzun korunması sadece kirliliği engellemek için değil çocukların havuza düşmelerini engellemek için de kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Bazı havuz örtüleri havuz kenarlarına bağlanmakta bazıları ise kumanda ile kapatılıp açılabilmektedir. Havuz içerinse düşen her şey havuzu kirleteceğinden önlem alınması gerekmektedir. Aksi takdirde temizlenmesi zaman alacaktır. Bunlar haricinde araba, tır ve kamyonet çadırları içinde Mamak Çadır ile çalışabilirsiniz.

Her insanın zevkleri farklı olduğundan istekleri de değişiklik gösterebilir. Sizde kafanızda bulunan tasarımı bize söylemenizle biz işbaşı yapmaktayız. Özel olarak istekleriniz varsa da bunu bize belirtmeniz gerekmektedir. İstediğiniz ürünle ilgili bilgi almak için internet üzerinden inceleme yapabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15 Ağustos 2017 216 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR