• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Nallıhan Çadır

Spor alanlarından, inşaat şantiyelerine, seralardan eğlence alanlarına, seralara kadar hayatımızın her noktasına dahil olan çadırın kalitelisini almak istiyorsanız Nallıhan çadır geleceğiniz en doğru adrestir. Gerek malzemelerinin üstün kalitesi gerekse personellerinin uzun yılları aşan deneyimleri ile size en mükemmeli sunmak konusunda iddialıyız. Eğer ihtiyacınız çadırsa sizde işi yapana kadar değil, ihtiyacınız sona erene kadar yanınızda olacak, müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmiş profesyonel firmalardan yarım almanız sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Ürününüzde ihtiyacınıza karşılık olamayacak her türlü sıkıntıyı anında çözümleyebilecek profesyonel ekiplere ve ekipmanlara sahip firmalar arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

nallıhan çadır

Özellikle çadır üretimi konusundaki gelişmelerle birlikte pek çok noktada karşımıza çadırlar çıkmaktadır. Gerek malzeme gerekse üretim araçlarındaki gelişmeler oluşumları hızlandırmış aynı zamanda her ihtiyaca uygun çadır üretimini mümkün kılmıştır. Günümüzde bir bina içerisinde yapabileceğiniz her hizmeti ya da bir bina içerisinde sağlayabileceğiniz pek çok konforu bu çadırlarda da yakalamanız mümkündür.

Bir inşaat alanında kurulacak olan yemekhane, depo olarak kullanılacak çadırlar bina olarak oluşturulmuş yemekhane ve depolardan çok daha fonksiyonel olarak kullanılabilmektedir. Maliyetleri de binalara oranla çok daha düşüktür. Sıcak ve soğuk havayı dışarıda tutan izolasyon malzemeleri de Nallıhan çadır tarafından siz müşterilerinin arzu ettiği çadır sistemlerinde kullanılmakta ve kesin çözümler sunmaktadır. Kolaylıkla kurulup ihtiyaç anında farklı noktalara taşınabilmeleri, prefabrik ya da betonarme yapılara oranla maliyetlerinin çok daha düşük olması, doğal afet alanlarında afetten en az şekilde etkilenmeleri, tarımda her mevsim üretimi mümkün kılmaları, yüksek mukavemete sahip olmaları gibi pek çok avantajından ötürü artık en çok tercih edilen yapılar halini almışlardır.

Profesyonel hayatımıza dahil olan çadırlar kampçılık faaliyetlerini yürüten izciler, çocuklar için oyun ve eğlence merkezleri kuran firmalar tarafından da kullanılmaktadırlar. Pek çok değişik şekillerde üretilen çadırları tam kapalı çadırlar, eklemli çadırlar, germe ve asma çadırlar olarak sınıflamak mümkündür. Yaz aylarında özellikle sayfiye alanlarında kişileri güneşten koruyarak hizmet sunumu sağlayan asma ve germe çadırlar da Nallıhan çadır tarafından üretilmektedir.

İhtiyacınız çadırsa gelin görüşelim.

16 Ağustos 2017 408 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR