• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Polatlı Çadır

Günümüzde teknolojideki ilerleme etkilerini her sektörde olduğu gibi çadır üretimi konusunda da göstermektedir. Özellikle süreli olarak yapılan işlerde depo, hangar, yemekhane, dinlenme salonu gibi ihtiyaçlar için binalar inşa etmek yerine kullanılan prefabrik yapıların yerlerini günümüzde çadırlar almış durumdadır. Prefabrik yapılar kolay yapılandırılabildikleri, ihtiyaç anında sökülüp farklı alanlarda kullanılabildikleri ve bina inşasına oranla çok daha uygun maliyetlere sahip oldukları için tercih edilebilmekteydi. Ancak prefabrik yapıların en büyük dezavantajı üretici firmanın ölçülerine bağımlı kalmanın zorunlu olmasıydı. Çadırlarda ise ölçüler müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenebilmektedir. Büyük bir inşaat alanında malzemelerinizin bozulmadan korunması amacıyla kullanacağınız malzemelerin boyutlarına uygun yapılandırılabilen çadırlar güvenliğin sağlanması açısından da firmalara yardımcı olmaktadır.

Polatlı çadır olarak biz her ihtiyaca uygun şekillenen çadırlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

polatlı çadır

Polatlı çadır olarak üretimlerimizde yapı olarak da farklı alternatifleri kullanıcılarımıza sunabilmekteyiz. Araları cam elyaf gibi yalıtım malzemeleri ile şekillenebildiğinden sıcak ve konforlu bir büro konforunda yapılar yapılabileceği gibi sadece malzeme depolamada kullanılacak ve soğuktan, sıcaktan etkilenmeyen malzemelerin konulacağı alanlar için farklı yapılarda malzemeler kullanılabilmektedir. Seralar gibi ışık alımının zorunlu olduğu alanlarda ise şeffaf malzemelerin ışık geçirgenliği de yine müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda ayarlanabilmektedir. İhtiyaca göre çelik malzemeler gibi farklı materyaller ile de şekillendirmeler yapılabilmektedir.

Günümüzde neredeyse hayatın her noktasında çadırları görmek mümkündür. Kalabalık bir market alanının bahçesinde yapılan promosyon çalışmalarında binaların yüksek maliyetlerini karşılamaktansa gidilecek her noktada kurulabilen çadırlar tercih edilmektedir. Diğer bir yandan spor tesisleri de yine aynı nedenlerden ötürü çadır yapılanmalarını tercih etmektedirler. Çadırlardan tenis kortları, güreş alanlarını içinde barındıran çadırlar hatta binicilik manejlerine kadar pek çok alanda çadırlar kullanılabilmektedirler. Bunların dışında ise acil afet durumlarında barınak, hastane, yemekhane ve depo olarak da karşımıza yine çadırlar çıkmaktadır. Kısacası eskiden sadece kamplara giden izcilerde ve sirklerde rastlanan çadırları günümüzde hayatımızın her noktasında farklı amaçlarla kullanılırken görmek mümkündür.

En iyi çadır içinse doğru adresiniz Polatlı çadırdır. Gelin sizi de mutlu edecek çadırınızı birlikte imal edelim.

16 Ağustos 2017 274 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR