• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Şereflikoçhisar Çadır

Çadır denilince çoğu insanın aklına ya kamp çadırları ya da filmlerde sıklıkla karşılaştığımız Kızılderili çadırları gelir. Oysa günümüzde hayatımızın pek çok noktasında çadırlarla karşılaşmak mümkündür. Çadırların hem montajı hem de demontajı kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadırlar. Şereflikoçhisar çadır ise işinde öncü bir firmadır. Çadır denilince akla gelecek her türlü malzeme üretimi titizlikle yapılıp siz müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.

Çevremizde en sıklıkla inşaat alanlarında, gözümüze çarpan şantiye, depo ya da hangar olarak kullanılan çadırlardır.

Bu çadırlar, firmaların kullanım amaçlarına göre bir ebat belirlenerek içlerine gerekirse depo, yemekhane ve dinlenme alanları gibi ek bölümler yapılabilmektedir. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacı karşılanabilmektedir. Bunun dışında çadırlar spor alanlarında da çokça karşımıza çıkar hale gelmiştir. Halı sahalar, tenis kortları ve binicilik manejleri gibi daha pek çok spor alanı da çadır olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun dışında binaların yüksek maliyetlerinden ötürü pek çok fuar ve promosyon alanı da artık çadırlardan oluşmaktadır. Doğal afetlerle karşılaşıldığında özellikle Kızılay gibi toplum kuruluşları tarafından kişilerin barınmaları için kurulan çadırların yanında kurulan çadır hastaneler de unutulmamalıdır. Çeşitli müdahalelerin yapıldığı bu alanlarda ısı ve sağlığa uygunluğu önemli bir yer tutmaktadır ki bu da ancak Şereflikoçhisar Çadır gibi işinin uzmanı firmalar tarafından eksiksiz olarak yapılabilmektedir.

Şereflikoçhisar çadır

Son zamanlarda yine sıklıkla karşılaştığımız kır düğünlerinin de vazgeçilmezi haline gelmiştir tören çadırları. Bunun dışında sayılabilecek çadırlar ise kamp çadırları, büyük araçlardaki malzemeleri korumak üzere imal edilmiş çadırlar, çocuk oyun parklarında kullanılan çadırlar, farklı amaçlarla kullanılan germe ve asma çadırlardır.

Çadırların bu denli çok tercih edilmelerinin nedenleri ise basit çadır yapılarına oranla çok daha güçlü mukavemete sahip, ısı yalıtımı yapılabilen gelişmiş çadır sistemlerinin mevcut olmasıdır. Aynı alanda inşa edilecek bir binaya oranla çok daha düşük maliyetlerle kurulabilen çadırlar, bu ekonomik yönlerinden ötürü de firmaların gözdesi haline gelmiştir.

Şereflikoçhisar Çadır olarak biz de profesyonel ekiplerimiz ve mükemmeliyetçi çalışma anlayışımız ile çadır piyasası içerisindeki haklı yerimizi almış durumdayız.

16 Ağustos 2017 271 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR