• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Sincan Çadır

Sincan çadır Ankara’nın birçok ilçesinden iş alan bir firmadır. Tente, çadır, pergole, şemsiye, araç çadırları alanında hizmet sunmakta ve her geçen gün gelişimini devam ettirmektedir. Sincan içerisinde bulunan birçok firmaya göre de çok fazla tercih edilmektedir. İnsanlar genel olarak ihtiyaçlarının çoğunu bilmedikleri yerlerden karşılarken akıllarında soru işaretleri kalmaktadır.Çünkü iletişime geçmiş oldukları kişilerden net bir bilgi alamamaktadırlar. Ancak Sincan Çadır her konuda sizlere bilgi vermektedir.

sincan çadır

Günümüz koşullarında insanlar sevdikleri ile zaman geçirmek için kapalı ya da açık mekânları tercih etmektedirler. Havanın durumuna göre kimi insan içeride kimi insan dışarıda vakit geçirmektedir. Mekân sahibinin de insanları memnun edebilmek için bir takım ihtiyaçlara gereksinim duymaktadır. Dış mekânda oturmak isteyen insanların hava durumuna göre tercihi değişmektedir. Ancak dışarıda oturmak isteyen insanları da gerekli koruma önlemleri ile dış mekânlarda memnuniyetlerini sağlayabilmektedir. Bunun içinde tenteleri tercih etmektedirler. Tenteler arasında mafsallı tenteler iş yerlerinden en sık kullanılanlar arasında yer almaktadır.3 ile 6 metre arasında açılım sağlanabilmektedir. Hem manüel hem de uzaktan kumanda ile açılım ve kapanış sağlanabilmektedir. Tente kumaşının dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullanım ömürleri az olabilir. Çift açılır tentelerde aynı şekilde büyük iş yerlerinde kullanılmaktadır. Mafsallıya benzediğinden bakıldığında mafsallı olduğunu söylenebilmektedir. Çift açılımlı tentelerde metre ölçümü esas alınmaktadır. Büyük bir alan içerisinde yağmur, kar ve güneşe karşı koruma sağlanabilmektedir. Sabit olarak montajları yapılabilmektedir. Bu şekilde olması tentenin daha uzun ömürlü, dayanıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Raylı tenteler bu tentelere göre biraz daha küçüktür. Açılıp kapanabilme özellikleri bulunmaktadır. Farklı şekilde modeller tasarlanıp üretimi yapılmaktadır. Kış aylarında en sık kullanılan tente çeşididir.

Sincan çadır tente konusunda profesyoneldir. Ekipleri işlerini çok kısa sürede yapmakta tasarım ve üretim konusunda tercih edilenler arasında yer almaktadır. Her firmanın fiyatları birbirinden farklıdır. Kimisi çok fazla kimisi ise uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Ekip olarak size hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet sunulmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizde kısa sürede istediğiniz işinizi bitirip memnuniyetinizi sağlayalım.

16 Ağustos 2017 288 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR