• TurkishEnglishGermany

Ankara Çadır

Ankara'da Çadır, araba çadırı ve şantiye çadırı ile mafsallı, şeffaf, körüklü, raylı tente ve pergole satışı yapan firmadır.

MENÜ

Yenimahalle Çadır

Yenimahalle çadır insanların tente, araç çadırı, kamp çadırı, şemsiye gibi ihtiyaçlarının karşılandığı bir yerdir. Bu gibi ihtiyaçlar için insanlar çok fazla paraya ihtiyaç duyduklarını düşünürler. Piyasaya bakıldığında fiyatlar farklılıklar göstermektedir. Uygun fiyatlı ürünlerinde kalitesiz olduğu düşünülmektedir. Ancak her yer aynı şekilde çalışmamakta farklı malzemeler kullanmaktadır. siz uygun fiyatlı olsa bile size hizmet sunacak olan yerin nasıl iş yaptığını bilmelisiniz. Böylece iş yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Yenimahalle Çadır en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunan firmalar arasında yer almaktadır.

Zaman içerisinde insanların isteklerini tespit etmiş, gözlemlerinden yararlanmış ve değişik tasarımlar ortaya çıkarmışlardır. Bu tasarımların beğenilmesi ile de ekip daha fazla iş yaparak daha iyi hizmet sunmaktadır. İnsanların memnun olması önemli bir yere sahiptir. Kullanacakları ürünleri uzun süreli olarak kullanmak isterler ve ürünlerde garanti süresi beklerler. Ekip olarak istediklerinizin yapılabilmesi için öncelikli olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Daha sonra ise çadır, tente, şemsiye, pergole gibi tüm ihtiyaçlarınızı bildirmelisiniz. İş yerleri ve evler için özel tente çeşitleri vardır. Körüklü, çift açılımlı, raylı, şeffaf, mafsallı gibi değişmektedir. Hepsinin ayrı ayrı özellikleri olduğundan mekâna en uygun olanının tercih edilmesi gerekmektedir.

Mafsallı tenteler dirsekler gibi hareket edebilme özelliğine sahiptir. Dışa doğru da düz olarak açıldığından eklem tente de denmektedir. Elle ya da uzaktan kumanda ile açılımı sağlanabilmektedir. Körüklü tente, genellikle evlerin balkonlarında kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı koruma sağlanmaktadır. İşçilik açısından yapıldığında en zor yapımı olan tenteler arasında yer almaktadır. Çift açılımlı tente, iki mafsallının birleşimi gibi gözükmesine karşın metre ölçümleri sonucunda uzunlamasına yapılmaktadır. Sağlam olmasını istiyorsanız direğe montaj yapmanız gerekmektedir. Daha dayanıklı olacaktır. İstenilen renk ve kumaş tercihe dilebilmektedir. Raylı tente kış bahçeleri için tercihe dilmektedir. Özel olarak yapılmaktadır. Rulmanlar ray sisteminin üzerinde hareket etmektedir. Bu şekilde açılıp kapandığından dolayı raylı denmektedir.

Yenimahalle çadır

Tüm tentelerin amacı insanların, mekânların ve malzemelerin yağmur, kar ve güneşe karşı korunmasının sağlanmasıdır. Aksi takdirde mekân içerisinde korunmalar sağlanamayacaktır. Yenimahalle çadır her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplayıp sizlere sunmaktadır.

16 Ağustos 2017 208 Okunma , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

YORUMLAR